O nas

Karczma u Jana to urocze miejsce, przy trasie 42, ze Starachowic do Ostrowca Św., z dużym parkingiem, placem zabaw i miejscem do odpoczynku.

Do dyspozycji Państwa są dwie sale: mała na 50 oraz duża na 300 osób z dodatkowym miejscem na tańce, dobra kuchnia.

Organizujemy imprezy:

  • wesela i uroczystości rodzinne
  • imprezy okolicznościowe, integracyjne i bankiety dla firm
  • biesiady z muzyką i tańcem, z możliwością spróbowania pieczonego prosiaka, dzika czy może indyka...

 Z jednakową radością witamy stałych bywalców jak i tych, którzy zawitają do nas pierwszy raz. Organizując imprezy, staramy się skomponować menu z dań, które są w menu, ale jesteśmy jednocześnie przygotowani na sugestie i propozycje z Państwa strony.

 Ci co u nas zjedli...wracają cali i zdrowi. Wracają, bo naszym atutem jest doskonała kuchnia, profesjonalna obsługa, wieloletnie doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju imprez ,i piękne, zadbane wnętrza. 

"...Tutaj chce się wrócić..."

Zapraszamy do uroczego miejsca na obrzeżach miasta, z dala od zgiełku i codzienności, miejsca do którego chce się po prostu wracać. Wyśmienite jedzenie, miła obsługa, niepowtarzalny klimat, który tworzy zarówno wnętrze tego miejsca, jak i dźwięki odpowiednio dobranej muzyki, wspaniali goście - to to, co gwarantujemy Państwu w naszej restauracji. Jest to doskonałe miejsce na imprezę rodzinną, towarzyską, spotkanie biznesowe, czy też na spędzenie wieczoru tylko we dwoje.

W sali weselnej odbywają się wspaniałe przyjęcia, dzięki którym nasi goście doznają niezapomnianych przeżyć i wrażeń, a gospodarze będą dumni, że wybrali właśnie nasz lokal na spędzenia najważniejszego dnia w życiu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Facebook