O nas

Karczma u Jana to urocza drewniana chata przy trasie 42 ze Starachowic do Ostrowca Św., z dużym parkingiem, placem zabaw i miejscem do odpoczynku.

Do dyspozycji Państwa są dwie sale: mała na 50 oraz duża na 300 osób z dodatkowym miejscem na tańce, dobra kuchnia.

Organizujemy imprezy:

  • wesela i uroczystości rodzinne
  • imprezy okolicznościowe, integracyjne i bankiety dla firm
  • biesiady z muzyką i tańcem z możliwością spróbowania pieczonego prosiaka, dzika czy może indyka…

 Z jednakową radością witamy stałych bywalców jak i tych, którzy zawitają do nas pierwszy raz, a organizując imprezy, staramy się skomponować menu z dań, które są w  menu, ale jesteśmy jednocześnie przygotowani na sugestie i propozycje ze strony Państwa.

 Ci co u nas zjedli…wracają cali i zdrowi. Wracają, bo naszym atutem jest doskonała kuchnia, profesjonalna obsługa, wieloletnie doświadczenie w organizowaniu różnego rodzaju imprez i piękne, zadbane  wnętrza. 

„…Tutaj chce się wrócić…”

Zapraszamy do uroczego miejsca na obrzeżach miasta, z dala od zgiełku i codzienności, miejsca do którego chce się po prostu wracać. Wyśmienite jedzenie, miła obsługa, niepowtarzalny klimat, który tworzy zarówno wnętrze tego miejsca, jak i dźwięki odpowiednio dobranej muzyki, wspaniali goście – to to, co gwarantujemy Państwu w naszej restauracji. Jest to doskonałe miejsce na imprezę rodzinną, towarzyską, spotkanie biznesowe, czy też na spędzenie wieczoru tylko we dwoje.

W sali weselnej odbywają się wspaniałe przyjęcia, dzięki którym nasi goście doznają niezapomnianych przeżyć i wrażeń, a gospodarze będą dumni, że wybrali właśnie nasz lokal na spędzenia najważniejszego dnia w życiu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Facebook