Wesela

Łączymy na dobre i na złe
Wesele Twoich marzeń

NOWI LUDZIE …
otąd dwoje, lecz jeszcze nie jedno
odtąd jedno, chociaż nadal dwoje..
~Karol Wojtyła
Wesele Twoich marzeń
Niezwykły moment, doniosła chwila. Dzień, w którym odbędzie się Twój Ślub, Twoje Wesele. Pozwól nam zająć się organizacją tego szczególnego wydarzenia i przeżyj je mając pewność, że Ty jak i Twoi goście będą zachwyceni perfekcją i jakością naszych usług. Karczma u Jana to wymarzone miejsce do zorganizowania wyjątkowego wesela. Nasz Zespół pełen miłości i serca do swojej pracy sprawi, że każdy szczegół i detal będzie dopięty na ostatni guzik. Gwarantuje to sukces przyjęcia i pozwoli na luksus jakim jest spokój ducha.
„Bo w życiu to wszystko lepiej smakuje, jak jest przyprawione miłością. Trzeba jej dodawać wszędzie, gdzie się tylko da.”
Nasi kucharze stworzą arcydzieła kulinarne. Doznania smakowe długo pozostaną w Waszej pamięci. Specjalizują się w tradycyjnych, staropolskich daniach z akcentami nowoczesnej kuchni świata. Znakomita obsługa sprawi, że niczego Tobie ani Twoim gościom nie zabraknie, a uśmiech i entuzjazm, który im towarzyszy będzie sprawiał uczucie wyjątkowości. Jesteśmy przygotowani na spełnienie Waszych skrytych marzeń dotyczących organizacji wesela. Nie jest nam obce wesele w stylu romantycznym, klasycznym, rustykalnym czy też glamour. Posiadamy sale weselne, które do tych aranżacji świetnie się komponują.

sala kryształowa

crystal-meth_150

KRYSZTAŁ uznawany jest za symbol wielu pozytywnych cech takich jak dobroć i niewinność.
Utożsamiany jest z pozytywną energią i troską o innych ludzi.

Sala Kryształowa to największa z naszych sal weselnych, w której mogą Państwo przyjąć do 300 gości. Urządzona jest w duchu eleganckiego klasycyzmu i imponuje przepychem i elegancją. Sala jest bardzo jasna, nie tylko ze względu na piękne kryształowe żyrandole zwisające pod sufitem. Wyjątkowo gustowne dekoracje krzeseł i stołów stanowią idealne dopełnienie szykownej aranżacji. Połączona jest z salą balową, gdzie miło można spędzić czas w tańcu przy wspaniałej muzyce. Istnieje specjalnie przygotowana scena, gdzie zespół weselny lub DJ rozstawią instrumenty i swój sprzęt muzyczny. Wyposażona jest we wszystkie niezbędne urządzenia do prawidłowego przebiegu imprezy. Zarówno z sali kryształowej jak i sali balowej można wyjść na piękny taras, gdzie znajdują się stoły z parasolami i kwitnące kwiaty.

sala szmaragdowa

emerald
SZMARAGD jest symbolem wierności, spokoju i bezpieczeństwa. Symbolizuje odrodzenie i nowy początek.

Sala Szmaragdowa to nasza najnowsza sala weselna, która może pomieścić do 150 osób. Powstała w 2020r. i od razu wzbudziła zachwyt wszystkich gości. Na sali znajdują się kolumny lustrzane, które odbijają blask świec i światła. Ściany sali wykończone są dodatkami z drewna co tworzy rustykalny klimat. Na środku Sali pod sufitem znajduje się piękny, kryształowy żyrandol. Dodatkowo dzięki nowoczesnemu oświetleniu ledowemu, dopasujemy kolor oświetlenia do motywu przewodniego Waszego przyjęcia. Gwarantujemy, że to miejsce sprawi, że poczujecie się jak w bajce dzięki niepowtarzalnemu klimatowi, eleganckiemu wystrojowi i doskonałej akustyce. Z sali mamy bezpośrednie wyjście na taras jak i do części hotelowej.

Zapraszamy do kontaktu

Katarzyna Wyrzykowska
572-365-693
wesela@karczmaujana.pl